Forum

Mey hakkında bilmek istedikleriniz  

RSS

(@yasarido)
Active Member Admin
Gönderiler: 5
05/01/2017 10:49 pm  

Mey'e yeni başlamış ve ne yapacağınızı tam olarak bilemiyorsanız veya herkesin bilmesini istediğiniz Mey çalanlara faydalı bir bilgiye sahipseniz burada paylaşabilirsiniz.

CevapAlıntı
(@barans)
New Member
Gönderiler: 1
06/01/2017 12:49 am  

Canim abim oncelikle boyle bir hizmet verdigin icin seni cok tebrik ediyorum ve mey adina da cok tesekkur ediyorum

Arkadaslarimda yeni baslangic icin soyluyorum dogru dudak pozisyonu ve tutusla uzun ses uflemeleri nacizane tavsiyem olur bununla alakali gerekli gorselleri de burada ilk firsatta paylasicam
Saygilarimla....

yasartaner beğenme
CevapAlıntı
(@yasarido)
Active Member Admin
06/01/2017 1:01 am  

Sevgili Baran katılımın ve yanımda yer alarak duyarlılık gösterdiğin için teşekkür ediyorum. Bu hareketin diğer mey ustası arkadaş ve kardeşlerime de örnek teşkil edecek diye ümid ediyorum. Katkılarını bekliyorum.

CevapAlıntı
(@hasan)
New Member
08/01/2017 1:23 am  

Merhaba arkadaşlar mey kursu alamayanlar için birkaç zor ve egzersizi bol türkü önerirseniz sevinirim belki tüm arkadaşlara yardımcı olur hatta mümkünse görsel olarak önizleme videosu paylaşırsanız Çok iyi olur şimdiden emekleriniz Ve duyarlılığınız için teşekkürler

CevapAlıntı
(@yasarido)
Active Member Admin
08/01/2017 2:52 pm  

Mey hakkında temel bilgiler ve bunlara ait çalışmaları ana sayfaya ekliyorum umarım bu çalışmalar faydalı olur.

CevapAlıntı
(@hursit)
New Member
13/07/2017 9:57 am  

yaşar ağabey emeğine sağlık.güzel bir sayfa olmuş.yanlız parçada hangi notaya vurgu yapılıp, hangisine yapacağımızı bilmiyoruz.Örneğin"ay akşamdan ışığdır"da hangi notaya vurgu yapılacak gibi.bizi aydınlatırsanız seviniriz.Saygılarımla.

CevapAlıntı

Çalışıyor

Lütfen Giriş yap yada Kayıt ol